Гоше четеш ли бе баце



Join the forum, it's quick and easy

Гоше четеш ли бе баце

Гоше четеш ли бе баце

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Гоше четеш ли бе баце

Изживейте носталгията!


4 posters

    Скалите над Реката

    Наруто Узумаки
    Наруто Узумаки
    Джинчуурики
    Джинчуурики


    Pisces Pig
    Брой мнения : 1756
    Age : 29

    Скалите над Реката - Page 2 Empty Re: Скалите над Реката

    Писане by Наруто Узумаки Пон Май 18, 2009 8:15 pm

    КАгеру дойде и се загледа в водата, като се замисли за нещо...
    Наруто видя новодошлото момче и каза :
    - Здрасти ! Кой си ти ?
    Кагеру погледна към Наруто и каза :
    - Кагеру... Здравей и на теб..
    Наруто го погледна тъпо и каза :
    - Ас съм Наруто та защо си тук ?
    Кагеру се усмихна и каза :
    - Ами искам малко нови сили и се зачудих дали има някой добър сенсей в КОноха.
    Наруто излезна от водата оти до момчето и му каза :
    - Ас мога да те научи на много различни неща...
    Кагеру го погледна тъпо и се замисли, като каза :
    - Еми я ми предложи някоя техника, защото не знам как се биеш ти.
    Наруто само това и чакаше и каза :
    - Еми мога да те науча на първото си джутсу.. КАге буншин но джутсу.
    Кагеру го погледна малко съмнително и каза :
    - Ам какво прави това джутсу ?
    Наруто го погледна и започна да му обяснява :
    - Ами това е джутсу за клониране, нещо като обикновенни хенге клонинги но не са илюзия а истински и могат да правят техники и понасят удари..
    КАгеру се позамисли малко погледна Наруто и каза :
    - Еми добре щом имаш свободно време научи ме на нещо...
    След това НАруто се усмихна и каза :
    - Добре сега наблюдавай внимателно !
    КАто направи сийл и се появиха още петима Нарутовци, като Наруто каза :
    - Сега пробвай ти и давай по бързо, защото може и да те науча на нещо друго.
    Кагеру се усмихна, като наблюдаваше техниката внимателно той разбра как точно става и направи сийл, като извика високо :
    - КАге буншин но Джутсу....
    И на полето се появиха няколко Кагерувци, като момчето се усмихна и каза :
    - Успях супер яка техника..
    Наруто погледна клонингите и каза :
    - Браво не бях виждал човек, който толкова лесно може да научи КАге буншин..
    КАгеру каза :
    - Еми явно ас съм доста по силен от хората които си виждал до сега...
    Наруто се усмихна и каза :
    - Явно да... Това означава че имаш добър чакра контрол трябва да се гордееш..
    КАгеру каза :
    - Да явно.. Та сега ще ме научиш на още нещо ?
    Наруто се усмихна и каза :
    - Разбирасе само първо ще трябва да ми кажеш каква е чакрата ти ?
    КАгеру се усмихна и каза :
    - Еми за сега имам само една втората не съм я отключил имам само въздушна..
    Наруто се усмихна и каза :
    - Еми супер.. Това е добре, защото ще мога да те науча на силната версия на РАсенгана...
    КАгеру се усмихна и каза :
    - Ам може ли да ми я покажеш, защото не съм виждал Расенган до сега..
    НАруто каза :
    - Няма проблем... Ей сега ще видиш какво означава.
    След това направи един клонинг и уформи в ръката си един въздушен Расенган след това бес проблеми начупи едно дърво на малки частици и се усмихна..
    Кагеру погледна с зяпнала уста и попита :
    - Винаги ли ще трябва да правя клонинг за Расенган ?
    Наруто поклати глава усмихна се и каза :
    - Не просто ас трябва да го правя, защото нямам добър чакра контрол.. Но твоя е добър затова ще можеш да го правиш и бес помоща на клонинги с една ръка.
    Кагеру се зарадва и замълча за малко, като вдигна съвсем малко ръкавът си и започна да събира чакра в ръката си, като започна да уформя расенган и се зарадва, че ставаше дори с една ръка затова реши, че е почти успял... Но точно когато КАгеру мислеше това Наруто му каза :
    - А да замалко да забравя да ти кажа вкарай и малко от въздушната си чакра в расенгана за да го направиш по силен, като така съсигурност ще упсееш..
    Кагеру кимна с глава усмихна се и реши да се опита да направи това което му каза Наруто и продължи да оформя расенгана, като започна да прокарва и малко въздушна чакра по него, като накрая реши че е готов и удари Расенгана в едно дърво, като дървото стана на трески а той садистично се усмихна и се зарадва, че е успял с техниката, като погледна испитателно Наруто и му каза :
    Наруто Узумаки
    Наруто Узумаки
    Джинчуурики
    Джинчуурики


    Pisces Pig
    Брой мнения : 1756
    Age : 29

    Скалите над Реката - Page 2 Empty Re: Скалите над Реката

    Писане by Наруто Узумаки Пон Май 18, 2009 8:15 pm

    - Добре това беше една хубава техника..... Но какво следва сега ? Някоя по силна версия на техниката или нещо подобно ?
    Наруто се усмихна и каза :
    - Добре ще те науча на една от най силните техики които знам за РАсенгана но ще трябва да се сусредуточиш доста добре...
    Кагеру се замисли, като погледна към НАруто и тихо прошепна :
    - Ами добре... Ще ми покажеш ли техниката и ще ми дадеш ли малко информация за нея...
    Наруто се усмихна съсредуточи малко чакра в ръцете си, като призова още един клонинг и няколко клонинга съсредуточиха в ръцете на други два Нарутовеца расенган, като двамата направиха доста силен Расенган в ръцете си след това тръгнаха напред и удариха едно дърво, като стана една голяма експлозия и дървото стана на прах а Наруто се усмихна и каза на КАгеру с усмивка на лицето :
    - Значи тази техника се казва Одама : Расенган като е много по силна версия на Расенгана и е достатъчно силна да победи дори чидорито на Саске ас го правя с две ръце, защото нямам добър чакра контрол зареди кюбито което е заключено в мен... Но съм сигурен че ти ще успееш да я направиш бес клонинг и бес никакъв проблем затова по добре се опитай и съм сигурен, че ще успееш да направип техниката от първия път като едно много силно Шиноби...
    Кагеру погледна тъпо към Наруто, като се зачуди защо ли този странник се държи толкова мило с него и дори вярва в момчето бес дори да го познава... Той не знаеше какъв е точно, но нямаше какво да направи все пак го учеше на техники и това беше добре, защото го правеше много по силен и момчето имаше време да съсредуточи силите си и да направи силната версия на Расенгана и да покаже на какво е способен, защото искаше да се докаже на непознати или познати а това му даваше сили да продължава напред и дори да се състезава с другите, като този страмник му даваше много повече сили и увереност да не престава с тренировките затова започна да съсредуточава чакра в ръката си, като се опитваше да извлече най силното от чакрата си и накрая, като помисли че е събрал достатъчно чакра в ръцете си той реши че е време да покаже какво може с новият си расенган, като усещаше че е време да го исползва и да направи големи поражения с него, като знаеше че вече ще докаже силата си на всеки който се опита да го атакува. Момчето удари с този Расенган към дървото, като садистичната му усмивка не се махаше от лицето му и той удари към Дървот, като то стана на прах и момчето леко духна като цялото място около реката беше в прах а той започна да се смее много силно и да се радва на новата си сила, която придоби благодарение на страмника...
    Наруто се усмихна и си отдъхна леко, като се замисли и каза на КАгеру :
    - Момче време е да научиш най силната версия на Расенгана Расен Шурикена, но ще трябва да внимаваш, защото е толкова силна че ще изгори ръцете ти първият път когато я исползваш..
    След тези думи Наруто не исчака отговорът на КАгеру, като знаеше че той най вероятно е достатъчно силна нинджа за да прецени рискът от техниката и може да се откаже ако иска и може да продължи ако не иска да се отказва а иска да научи ужасно силната техника. Наруто започна да сабира с два клонинга чакра в ръцете си, като се образува расенган след това той започна да се върти доста бързо и започна да се уформя нещо, като шурикен... След като се беше уформил НАруто се усмихна, като удари с него към едно дърво и се образува голяма експлозия, като десетте дръвчета около това и самото дърво станаха на прах... Кагеру погледна с широко отворени очи и разбра, че отново трябва да включи въздушната си чакра и да я добави към въртяшния Расенган, като така знаеше че ще направи това достатъчно силно и щеше да прилича, като техниката на Наруто и след това щеше да се зарадва, защото знаеше че с тази техника ще довърши серийката си от непобедими джутсута научени от този страмник на име Наруто.. Момчето започна да съсредуточава чакра в ръката си, като и той леко си помогна с един клонинг, защото не беше усъваршенствал чакра контролът си до такава степен, че да направи техниката бес никаква помощ... След като съсредуотчи достатъчно чакра с клонингите си момчето погледна Расеншурикена в ръката си и се зарадва, като удари с него по една скала и тя стана само на старготини а той се засмя...
    Наруто също се засмя и каза на Кагеру :
    - Та стигат ли ти толкова неща или ще искаш да научиш още нещо ?
    Кагеру се усмихна погледна садистично и перверзно към скалата след това каза на Наруто :
    - Еми имаш ли още нещичко, което мога да науча и да си ходя вече ?
    Наруто се усмихна позамисли се малко и каза :
    - Еми всъщност може да се пробвам да те науча на нещо, но най вероятно няма да упсееш защото е Кеке генкай.. Въпреки това ще се пробвам да те науча на него..
    След това Наруто погледна към момчето и като се беше уверил че е привлявал вниманието му той се усмихна и активира саге мод, като показа разликата в силата и бързината, когато е включен Саге мода и когато е исключен след това се усмихна и зачака КАгеру да опита, защото знаеше че най вероятно няма да успее но му беше интересно до къде ли се растягат силите на това момчето и затова му даваше шанс да научи това велики джутсу въпреки и Кеке генкай Наруто знаеше, че момчето щеше да се постарае пък и кой знае той също можеше да е Узумаки жалко че не го беше попитал.. Кагеру видя това което направи Наруто и се зачуди дали ще успее да го направи, защото видя че това ще го направи много по силен и по бърз пък и можеше да му помогне малко в бързината в кукловодството. Кагеру съсредуточи чакра по цялото си тяло, като продължаваше да я събира и се чудеше дали така както си мислеше да направи джутсуто щеше да упсее, но нямаше начин как да разбере освен ако не се опита и затова продължаваше да съсредуточава чакра.. Когато КАгеру видя, че е съсредуточил достатъчно чакра той се усмихна и се опита да я испусне всичката на веднъж за по малко от секунда и така се надяваше да упсее да направи техниката. Когато всичката чакра се освободи от тялото на Кагеру за негово голямо очудване и за учудване на Наруто той успя да активира Саге мода и дори да го исползва.. И двете момчето замълчаха за малко след това КАгеру каза :
    - Благодаря ще исползвам техниките които ме научи с голямо удоволствие..
    И изчезна от погледът на Наруто. А Наруто поседя още малко и се позачуди как е възможно момчето да е научило саге мода, но накрая си помисли че той е някой от неговия клан и няма от какво да се притеснява след като беше загубил паметта си. НАруто също изчезна, като си беше малко объркан.

    ПП : Каге буншин но джутсо... Уинд рилийз Расенган... Одама Расенган..Уинд Рилийз Расен Шурикен.. Саге мод.. Сори че е на две части ма кат са опитах цялото ми исписа че е прекалено голямо...
    Минато Намиказе
    Минато Намиказе
    Акацки
    Акацки


    Gemini Dog
    Брой мнения : 709
    Age : 29
    Местожителство : `НяКъДе`

    Скалите над Реката - Page 2 Empty Re: Скалите над Реката

    Писане by Минато Намиказе Пон Май 18, 2009 11:50 pm

    ПП: Лично аз не удобрявам , Расен Шурикена и Саге Мода . . .
    Гурен
    Гурен
    Отогакуре
    Отогакуре


    Брой мнения : 172

    Скалите над Реката - Page 2 Empty Re: Скалите над Реката

    Писане by Гурен Вто Май 19, 2009 3:32 am

    Гурен дойде и се настани на скалите, пусна си музика и загледа отражението на луната във водата
    Гурен
    Гурен
    Отогакуре
    Отогакуре


    Брой мнения : 172

    Скалите над Реката - Page 2 Empty Re: Скалите над Реката

    Писане by Гурен Вто Май 19, 2009 3:46 am

    Moмичето са чудеше ко да праи щот скуката вече беше убийствена...
    Гурен
    Гурен
    Отогакуре
    Отогакуре


    Брой мнения : 172

    Скалите над Реката - Page 2 Empty Re: Скалите над Реката

    Писане by Гурен Вто Май 19, 2009 4:05 am

    Гурен са измете..

    Sponsored content


    Скалите над Реката - Page 2 Empty Re: Скалите над Реката

    Писане by Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: Вто Май 14, 2024 9:56 am