Гоше четеш ли бе баце



Join the forum, it's quick and easy

Гоше четеш ли бе баце

Гоше четеш ли бе баце

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Гоше четеш ли бе баце

Изживейте носталгията!


+3
Учиха Мадара
Рин
Наруто Узумаки
7 posters

    Кое е най извратеното момче в форума.

    Poll

    Аде гласувайте..

    [ 2 ]
    Кое е най извратеното момче в форума. Bar_left17%Кое е най извратеното момче в форума. Bar_right [17%] 
    [ 3 ]
    Кое е най извратеното момче в форума. Bar_left25%Кое е най извратеното момче в форума. Bar_right [25%] 
    [ 3 ]
    Кое е най извратеното момче в форума. Bar_left25%Кое е най извратеното момче в форума. Bar_right [25%] 
    [ 3 ]
    Кое е най извратеното момче в форума. Bar_left25%Кое е най извратеното момче в форума. Bar_right [25%] 
    [ 1 ]
    Кое е най извратеното момче в форума. Bar_left8%Кое е най извратеното момче в форума. Bar_right [8%] 

    Общо гласове: 12
    Наруто Узумаки
    Наруто Узумаки
    Джинчуурики
    Джинчуурики


    Pisces Pig
    Брой мнения : 1756
    Age : 29

    Кое е най извратеното момче в форума. Empty Кое е най извратеното момче в форума.

    Писане by Наруто Узумаки Сря Май 13, 2009 4:51 pm

    Гласувайте ако може за мен Very Happy
    Рин
    Рин
    Коноха
    Коноха


    Leo Rat
    Брой мнения : 622
    Age : 27
    Местожителство : nowhere...maby ... or maby not xD

    Кое е най извратеното момче в форума. Empty Re: Кое е най извратеното момче в форума.

    Писане by Рин Чет Май 14, 2009 12:51 am

    гласувам за суй че е мой човек xD
    Учиха Мадара
    Учиха Мадара
    Акацки
    Акацки


    Pisces Dog
    Брой мнения : 1290
    Age : 30
    Местожителство : ~Black Temple~

    Кое е най извратеното момче в форума. Empty Re: Кое е най извратеното момче в форума.

    Писане by Учиха Мадара Чет Май 14, 2009 12:53 am

    Абе добре бе щом няма да съм аз ....тогава никой няма да е ..хД
    Карин
    Карин
    Липсващо Шиноби
    Липсващо Шиноби


    Брой мнения : 475

    Кое е най извратеното момче в форума. Empty Re: Кое е най извратеното момче в форума.

    Писане by Карин Чет Май 14, 2009 12:54 am

    For Madara... Ma nai me radva inache Itachkyy


    Последната промяна е направена от Кин Тсучи на Чет Май 14, 2009 12:58 am; мнението е било променяно общо 1 път
    Минато Намиказе
    Минато Намиказе
    Акацки
    Акацки


    Gemini Dog
    Брой мнения : 709
    Age : 29
    Местожителство : `НяКъДе`

    Кое е най извратеното момче в форума. Empty Re: Кое е най извратеното момче в форума.

    Писане by Минато Намиказе Чет Май 14, 2009 12:55 am

    Big deal
    Киба Инузука
    Киба Инузука
    Коноха
    Коноха


    Capricorn Dog
    Брой мнения : 190
    Age : 29
    Местожителство : My h0uSe ;]

    Кое е най извратеното момче в форума. Empty Re: Кое е най извратеното момче в форума.

    Писане by Киба Инузука Чет Май 14, 2009 1:06 am

    Мадара ;д
    Нагато Пейн
    Нагато Пейн
    Акацки
    Акацки


    Брой мнения : 396
    Местожителство : Maina Town

    Кое е най извратеното момче в форума. Empty Re: Кое е най извратеното момче в форума.

    Писане by Нагато Пейн Чет Май 14, 2009 1:07 am

    ОМФГ...ПО-ТЪПА ТЕМА НЕ БЯХ ВИЖДАЛ РОФЛ!! YOU ROCK MAN, YOU ROCK...PITTY NOOB ROFL
    Наруто Узумаки
    Наруто Узумаки
    Джинчуурики
    Джинчуурики


    Pisces Pig
    Брой мнения : 1756
    Age : 29

    Кое е най извратеното момче в форума. Empty Re: Кое е най извратеното момче в форума.

    Писане by Наруто Узумаки Чет Май 14, 2009 1:22 am

    Пейн ти не си включен щото би трябвало гейовете да ги няма кат не ти харесва не поставяй коментар ве тъпак !
    Нагато Пейн
    Нагато Пейн
    Акацки
    Акацки


    Брой мнения : 396
    Местожителство : Maina Town

    Кое е най извратеното момче в форума. Empty Re: Кое е най извратеното момче в форума.

    Писане by Нагато Пейн Чет Май 14, 2009 1:29 am

    Я МИ КАЖИ С КАКВО СИ ИЗВРАТЕН, ВЕ ПЕДЕРУНГЕЛ ? ЧЕ НАЕБА ЕДНО МОМИЧЕНЦЕ ? ОМФГ КРЕТЕН. ТИ СИ ЯКО ЗАДРЪСТЕН, БЕ БАТЕ. ЗЕМИ МЛЪКНИ, ЧЕ КАТО СИ ПОМИСЛЯ КЪВ СИ В РЕАЛА НАПРАВО МИ СЕ ПОВДИГА. СИГУРНО СИ НЯКВО ПИШЛЕМЕ, ВЕ ПЕДАЛЧО. КОЙ Е КАЗАЛ, ЧЕ ИСКАМ ДА БЪДА В НЯКАКВА ЕБАНА ЛИСТА ? ТИ ОТ КОЙ СВЯТ ИДВАШ, ВЕ КАЛЧУК ТЪП, ТЕ ЕБА В НАСР*НОТО ПЕДЕРАСЧЕ.

    П.П:НА ВСИЧКОТО ОТГОРЕ СИ ОБЪРКАЛ И ИМЕТО НА СУЙ!! THAT'S FUCKING LAME!! NOOB
    Наруто Узумаки
    Наруто Узумаки
    Джинчуурики
    Джинчуурики


    Pisces Pig
    Брой мнения : 1756
    Age : 29

    Кое е най извратеното момче в форума. Empty Re: Кое е най извратеното момче в форума.

    Писане by Наруто Узумаки Чет Май 14, 2009 1:49 am

    Аве ей педро вземи са гръмни и върви си прайш свирки кат си резниш главата найш кво ми пука ко мисли за мен 17 годишен дет седи у форуми кат си помисля къв шси ти на мен ен ми се повдига а отивам в кенефа да провръщам.. ЯЖ МИ КУРА и престани да спамиш в темата.. SUCK MY BALLS UNTIL THEY ARE DRY .. Ти да не са мислиш за извратен като та е ебало момченце ве педерунгел О_О... Но комент просто си гей !
    Нагато Пейн
    Нагато Пейн
    Акацки
    Акацки


    Брой мнения : 396
    Местожителство : Maina Town

    Кое е най извратеното момче в форума. Empty Re: Кое е най извратеното момче в форума.

    Писане by Нагато Пейн Чет Май 14, 2009 2:01 am

    П.П:МАЛЕ, МАЛЕ ТИ СИ УЖАСНО ЗЛЕ, АМА УЖАСНО! САМО КАТО ТИ ГЛЕДАМ ПРАВОПИСА МОГА ДА РАЗБЕРА ЗА КАКВО СТАВА ДУМА - МАЛКО НЕГРАМОТНО ЛАПЕНЦЕ. ПЪРВО СЕ НАУЧИ ДА ПИШЕШ, ВЕ СЕЛЯНДУР ПРОСТ...ПОСЛЕ МОЖЕШ ДА МИ КАЖЕШ НЕЩО. 13 ИЛИ 14 СИ, БИ ТРЯБВАЛО ДО СЕГА ДА СЕ ТЕ НАУЧИЛИ КАК СЕ ПИШЕ, АМА ТО ПРОСТО, ТА ПРОСТО. ТИ СИ НЯКЪВ ХИПЕР ЗЛЕТАК, ВЕ ПЕНЬО. ВИЖ КЪВ СИ ПРОСТ. МЕН ТУКА МЕ ИЗКАРВАШ НА НЯКЪВ СТАРЧОК, ОМГ. Т'ВА СЕ КАЗВА ХИПЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕРРРРРР ЗЛЕЕЕЕЕЕЕ!! БАХТИ КАПУТА!! ВИЖ КЪВ СИ МУХЛЬО, ВЕ, ЗА НИЩО НЕ СТАВАШ, АМА ЗА НИЩО. АРЕ ЕДНО ДУЕЛЧЕ, АКО ИСКАШ ДА ТИ ВРЪТНА БУШОНКИТЕ И ДА МЛЪКНЕШ, ЗАЩОТО СИ ДРАЗНЕЩО ЛАПЕНЦЕ. ОЩЕ НЕ МИ Е НАУЧИЛ ДУМАТА "ИЗВРАТЕН" И МИ ГОВОРИ, ОМГ ПРОСТИ! МЛЪКНИ БАТЕ, ЧЕ МИ СТАВАШ СМЕШЕН. БАХТИ МАЛКОТО ГЪЗАРЧЕ, ЗЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!

    П.П:Много поздрави на майка ти, която я точат по пет на нож.
    Наруто Узумаки
    Наруто Узумаки
    Джинчуурики
    Джинчуурики


    Pisces Pig
    Брой мнения : 1756
    Age : 29

    Кое е най извратеното момче в форума. Empty Re: Кое е най извратеното момче в форума.

    Писане by Наруто Узумаки Чет Май 14, 2009 2:06 am

    1 - Злетак казах ти да престаниш да спамиш в темата..
    2 - Даже незнайш кво казваш а си чул некви думички от уличката докат си го поемал..
    3 - Престани с този капс не ми дреме че не знайш кога са главните букви..
    4 - На 14 съм проблем !?
    5 - Кат си толкова надъхан сложи неква тема в кой съм аз та видя и шси замълча..
    Нагато Пейн
    Нагато Пейн
    Акацки
    Акацки


    Брой мнения : 396
    Местожителство : Maina Town

    Кое е най извратеното момче в форума. Empty Re: Кое е най извратеното момче в форума.

    Писане by Нагато Пейн Чет Май 14, 2009 2:21 am

    1:Малко пишлеменце, ти неможеш да ми казваш къде да спамя или не...ОМГ ТЪПАК.
    2: Т'ва тука от мене ли го чу ? Защото на почти всички им казвам така. Другото, което е половината думички, с които пишеше бяха използвани от мен...Аре моля ти се, напъни си т'ва малко мозъче, за да измислиш нещо.
    3: ХАХАААААААХХХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХ намерил се той да ми казва кога се слагат и кога не. ПХАХАХАХАХА ТОВА БЕШЕ ГОЛЯМА ИЗЦЕПКА.
    4: Да има проблем, че си неграмотник и тъпо пишлемнце...
    5:Бих те сложил примерно в тема за добри играчи, защо не ? Споровете между нас нямат нищо общо с темите...Аре са млъкни и стига си се излагал, браточка.
    Наруто Узумаки
    Наруто Узумаки
    Джинчуурики
    Джинчуурики


    Pisces Pig
    Брой мнения : 1756
    Age : 29

    Кое е най извратеното момче в форума. Empty Re: Кое е най извратеното момче в форума.

    Писане by Наруто Узумаки Вто Май 19, 2009 4:12 pm

    2 - Учиха Мадара 30%

    Еми явно имаме победител...

    Sponsored content


    Кое е най извратеното момче в форума. Empty Re: Кое е най извратеното момче в форума.

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Вто Май 14, 2024 7:09 am